New & used Honda 4-stroke bikes and parts
New & used Honda 4-stroke bikes and parts
New & used Honda 4-stroke bikes and parts
SHOP NOW!

Honda Specialist “Mr 4stroke of the season”; vaste gast van ……. De Viertaktschuur.


 
De ere titel die -Honda specialist- Klaas recentelijk in ontvangst mocht nemen “Mr. 4stroke of the season” is voor ons aanleiding om hem nog even extra in het zonnetje te zetten. Want wij van de Viertaktschuur onderschrijven het besluit van het bestuur van de Honda Viertaktvereniging Nederland meer als volledig.  Klaas is niet alleen een lopende kennisbank maar daarbij ook nog gewoon een gezellige kerel om samen mee te sleutelen of gewoon een “sappie” mee te drinken.  

Klaas aan het woord ………

Mijn naam is klaas en ben al ruim 30 jaar bezig met de viertakt brommers en heb al langere tijd een mooie collectie bromfietsen staan. Na een lange periode waarin het voor mij,  door andere bezigheden en drukte op het werk, wat rustiger was op het brommer front heb ik de draad weer opgepakt.  Ik was dan wel gestopt met sleutelen maar mijn toenmalige collectie heb ik natuurlijk gehouden.  

Ik ben de bromfiets altijd blijven lezen en toen ik las en merkte dat de onderdelen langzaam maar zeker schaars begonnen te worden begon het virus weer op te spelen , met als gevolg dat de collectie steeg van 5 naar 11 brommers. J

In de zoektocht naar moeilijk te krijgen onderdelen struin ik het hele land af naar goede onderdelen en het duurde dan ook niet lang tot ik in aanraking kwam met de viertaktschuur.

In eerste instantie liep ik een mooi stel schokbrekers mis die net verkocht waren, maar er was nog zat ander moois te halen. Al gauw hoorde ik bij het meubilair en ga ik vaak zaterdags sleutelen en help mee met de inventaris te sorteren. En voordeel is dat je bovenop het vuur zit en dus vaak die moeilijk te krijgen onderdelen voorbij ziet komen. Als er weer een partij nieuw onderdelen binnenkomt zit er vaak wel iets moois voor mij bij en de uitdrukking  “mijn” is inmiddels een begrip geworden in de schuur. De voorraad is inmiddels zo groot dat er, op de 300 m2 brommers en onderdelen, zeker voor ieder wat wils te vinden is

De lunch op zaterdag is weleens wat laat – door de drukte schiet het op tijd lunchen erbij in –   maar nooit mis door de goede catering. Gezelligheid kent geen tijd en je moet immers wat als je thuis niets meer te doen hebt niet?

Selecteer een Afleverpunt